Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak rozumiem

Multi Firma DOS

Magazyn Multi DOS

Cena netto: 800,00 zł

Magazyn Multi to dosowy program do kompleksowej obsługi sprzedaży i prowadzenia magazynu. Idealny dla obsługi działów handlowych, sklepu, hurtowni, punktu sprzedaży itp. Bez dodatkowych opłat Magazyn Multi jest dostosowany do pracy w sieci i obsługuje do 100 magazynów. Współpracuje z szeregiem kas i drukarek fiskalnych. Wbudowane ma moduły pomocnicze: Produkcja, Kasa, Przelewy.

Więcej
KPiR DOS

Cena netto: 800,00 zł

KPiR to dosowy program, który umożliwia prowadzenie podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Pozwala w sposób zgodny z Ustawą o Rachunkowości rozliczać podatników: vatowców, ryczałtowców, a także firmy w Biurze Rachunkowym. W programie istnieje możliwość prowadzenia do 100 firm. 

Więcej
Płace DOS

Cena netto: 800,00 zł

Płace to dosowy program do prowadzenia pełnej rachuby płac. Przenosi dane i współpracuje z programem Płatnik ZUS. Wyposażony w moduł Umowy - Zlecenie, Wzory Umów. Bez ograniczeń związanych z ilością prowadzonych pracowników. Polecany także do biur rachunkowych bowiem umożliwia prowadzenie do 100 niezależnych podmiotów oraz pracuje w sieciach komputerowych bez dodatkowych opłat.

Więcej

Cena netto: 190,00 zł

Aplikacja pozwala na elektroniczne składanie rozliczeń z urzędem skarbowym. Do jego używania wymagany jest elektroniczny certyfikat.
  • moduł umożliwia wysłanie bezpośrednio z programu e-deklaracji,
  • program umożliwia złożenie formularzy deklaracji: VAT 7, VAT 7k, VAT 7d, VAT-UE, PIT-11, PIT-40, PIT-4R,
  • zawiera kartotekę e-deklaracji,
  • umożliwia otrzymywanie i przechowywanie potwierdzeń przyjęcia deklaracji przez US,
  • sprawdzone certyfikaty: UNIZETO CERTUM, Stowarzyszenie PEMI, POLCERT.
Więcej