Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak rozumiem

Wysyłasz JPK i e-deklaracje - zaktualizuj programy o nowy certyfikat SSL

02.03.2018

 

Od dnia 1 marca 2018 roku obowiązują nowe certyfikaty SSL Ministerstwa Finansów, które wykorzystywane są do wysyłek plików JPK oraz e-deklaracji VAT/PIT/CIT. W związku z tym, jeśli jesteś użytkownikiem jedego z poniższych programów, należy go zaktualizować, aby wysyłać JPK i e-deklaracje po dniu 1 marca br. 

- E-deklaracje zbiorcze i JPK wersja 18.12 (dla użytkowników Księgi PRO, Księgi PRO Plus oraz Kadry Płace i ZUS PRO) - POBIERZ

Aktualizacja jest bezpłatna dla użytkowników E-deklaracje zbiorcze i JPK generacji 18.xx. Płatna jest dla użytkowników generacji 17.xx i starszych. 

Szczegółowy opis zmian - CZYTAJ

 

- DGCS System wersja 18.12 (dla użytkowników Księgi DS, Księgi Handlowej DS, Kadry i Płace DS, Magazyn DS, Fakturowania DS) - POBIERZ

Aktualizacja jest bezpłatna dla użytkowników DGCS Sytem generacji 18.xx. Płatna jest dla użytkowników generacji 17.xx i starszych.  

Szczegółowy opis zmian - CZYTAJ

 

PowrótZobacz wszystkie