Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak rozumiem

Biznesmen ERP - Moduły

O systemie

Korzyści

Moduły

Cennik

Technologia

 

 

Zarządzanie produkcją

Dzięki integracji z danymi wprowadzanymi w podsystemie magazynowym, moduł Produkcja umożliwia proste wytwarzanie nowych wyrobów zgodnie z określoną recepturą. System daje możliwość definicji nowych wyrobów, zmiany receptury wyrobów gotowych oraz usunięcia zbędnych produktów. 

 
Więcej

 

Gospodarka magazynowa i obsługa sprzedaży

Pozwala efektywnie zarządzać gospodarką materiałową w każdej firmie handlowej, usługowej czy produkcyjnej o dowolnym profilu działalności. Wystawia wiele niezbędnych dla działania firmy dokumentów zakupowych, magazynowych, handlowych oraz istotne formularze i zestawienia, obrazujące sytuację przedsiębiorstwa. 
 
Więcej

  

CRM - Zarządzanie kontaktami

Biznesmen ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie relacji z klientem. Obejmuje wszelkie działania przedsiębiorstwa, których celem jest zdobycie jak najpełniejszej informacji o kliencie.
 
Więcej

 

Księgowość i Finanse

System umożliwia prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami zawartymi w Ustawie o Rachunkowości. Wiele udogodnień wprowadzanych do programu sprawia, że jest to wygodne narzędzie umożliwiające realizację wszelkich operacji księgowych.
 
Więcej

 

Kadry i Płace

Zarządzanie działem kadr i płac w każdym przedsiębiorstwie wymaga nieustannego śledzenia zmian i nowości pojawiających się w przepisach. Biznesmen ERP wspiera działy kadrowo-płacowe w przedsiębiorstwach oferując pracę na systemie na bieżąco dostosowywanym do obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczeń zdrowotnych.
 
Więcej

  

Zarządzanie fakturami elektronicznymi

Wystawianie e-faktur stało się najpowszechniejszą formą fakturowania.
W Polsce mikro i małe firmy najczęściej wykorzystują do wysyłki faktur elektronicznych proste systemy, które ograniczają się do zapisania dokumentu w formacie elektronicznym np. PDF i dołączają go do wiadomości e-mail.
 
Więcej