Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak rozumiem

Infor System dla Mac OS

DGCS System na Mac OS X
 
Oferta oprogramowania do obsługi firm i biur rachunkowych na system Mac OS X nie jest aktualnie na rynku tak powszechna, jak na systemy windowsowe.
 
Można jednak zauważyć, że komputery firmy Apple wyposażone w system operacyjny Mac OS X,  cieszą się w firmach coraz większym zainteresowaniem.
Ich popularność w firmach wzrasta z uwagi na niezawodność i sprawność działania oraz estetyczny i elegancki wygląd. Atutem systemu Mac OS X, niezwykle istotnym dla każdej firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy. Dzięki innowacyjnym technologiom, jakie zostały zastosowane przy tworzeniu systemu, został on wyposażony w szereg zaawansowanych, szybkich i bezpiecznych aplikacji, bardziej odpornych na wirusy i działalność internetowych przestępców.
System operacyjny Mac OS X jest postrzegany jako łatwiejszy w obsłudze dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z komputerami. 
 
W odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku oraz naszych klientów, oferujemy Państwu programy umożliwiające kompleksową obsługę firm oraz biur rachunkowych na Mac OS X.
DGCS System na Mac OS X to nowoczesne rozwiązanie dedykowane dla firm o dowolnej wielkości i profilu działalności oraz biur rachunkowych. Programy wspierają pracę działów sprzedażowych i magazynowych, księgowych oraz kadrowo-płacowych. Dzięki bogatej funkcjonalności, każdy Użytkownik jest w stanie dobrać program, który najbardziej spełni jego oczekiwania i potrzeby.
Do instalacji oprogramowania DGCS System na Macu nie jest potrzebny system operacyjny Windows.
 
Programy DGCS System charakteryzuje:
- łatwość obsługi i przyjazny interfejs
- bogata funkcjonalność
- możliwość pracy w sieci
- szybka i wygodna aktualizacja 
- prostota rozbudowy
- wymiana danych pomiędzy modułami
- bezpieczeństwo bazy danych - automatyczne wykonywanie kopii zapasowych
- aktualność - dostosowywanie na bieżąco do zmieniających się przepisów 
 
DGCS System na Mac OS X:
 
- Fakturowanie DGCS System - to funkcjonalny, łatwy w obsłudze system umożliwiający wystawianie dokumentów sprzedaży, dokumentów kasowych oraz wielu istotnych dla działań firmy zestawień. Przeznaczony jest dla firm nie prowadzących gospodarki magazynowej o różnym profilu działalności. Prowadzi rozrachunki z kontrahentami. Posiada różnorodne opcje konfiguracyjne przydatne dla bardziej wymagających użytkowników. Dodatkowe możliwości pracy przez internet, dają unikalne możliwości pracy z dowolnej lokalizacji.
Zobacz więcej
 
- Magazyn Start DGCS System - to nowoczesny i jednocześnie prosty w obsłudze system wspomagający sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej. Umożliwia wystawianie dokumentów magazynowych, zakupu i sprzedaży, dokumentów kasowych oraz wielu istotnych dla działań firmy zestawień. Prowadzi kontrolę zobowiązań i należności. Posiada różnorodne opcje konfiguracyjne przydatne dla bardziej wymagających użytkowników. Pracuje pod platformami Windows i Linux. Architektura programu typu klient-serwer gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy w sieci. Dodatkowa opcja pracy przez internet, stwarza unikalne możliwości pracy z dowolnej lokalizacji. Dane z modułu magazynowego mogą być również zdalnie przesyłane do programów księgowych. 
Zobacz więcej
 
- Magazyn DGCS System - to zintegrowany system wspomagający prowadzenie firmy w zakresie sprzedaży i gospodarki materiałowej. Przeznaczony dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profilu działalności. Umożliwia wystawianie dokumentów magazynowych, zakupu, sprzedaży, produkcji, dokumentów kasowych, bankowych oraz wielu istotnych dla działań firmy formularzy i zestawień. Prowadzi kontrolę zobowiązań i należności. Elastyczna konstrukcja aplikacji pozwala na edycję i rozbudowę  funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowa opcja pracy przez internet, daje unikalną możliwość pracy z dowolnej lokalizacji. Dane z modułu magazynowego mogą być również zdalnie przesyłane do programów księgowych. 
Zobacz więcej

- Produkcja DGCS System - to program przeznaczony do wspierania procesu wytwarzania nowych wyrobów zgodnie z określoną recepturą. Daje możliwość definicji nowych produktów, zmiany receptury wyrobów gotowych oraz usunięcia zbędnych. Pozwala również na wykonywanie dekompletacji wytworzonego wyrobu.
Przeznaczony jest dla firm produkcyjnych i handlowych o różnym profilu działalności.
Integracja z programem magazynowym Magazyn DGCS System pozwala na zarządzanie pełną gospodarką materiałową w przedsiębiorstwie.
Zobacz więcej
 
- Księga Przychodów i Rozchodów DGCS System - to intuicyjny system służący do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu z ewidencją VAT. Przeznaczony jest dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profilu działalności oraz biur rachunkowych. Umożliwia księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w dowolnej walucie oraz dokumentów kasowych. Sporządza wiele istotnych dla działań firmy zestawień. Generuje deklaracje VAT i PIT. Prowadzi kontrolę zobowiązań i należności. Posiada różnorodne opcje konfiguracyjne przydatne dla bardziej wymagających użytkowników. Architektura programu typu klient-serwer gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy w sieci. Udostępnienie narzędzi do pracy zdalnej przez internet powoduje, że aplikacja może być swobodnie wykorzystywana w telepracy, a także znacząco usprawnia funkcjonowanie biur rachunkowych, dając możliwość aktywnej współpracy z ich klientami w zakresie raportowania, czy wprowadzania dokumentów.
Zobacz więcej

- Księga Przychodów i Rozchodów DGCS System - wersja dla biur rachunkowych
Zobacz więcej
 
- Księga Handlowa DGCS System - to program przeznaczony do prowadzenia pełnej księgowości w firmach, biurach rachunkowych i innych organizacjach. Program realizuje wszystkie operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej i rachunku zysków i strat, deklaracji oraz różnego rodzaju zestawień i raportów. Dzięki szerokim możliwościom pracy zdalnej przez internet, program stanowi idealne narzędzie do wymiany danych pomiędzy modułami (np. magazyn, księga handlowa). Jest to doskonałe rozwiązanie również dla biur rachunkowych, zainteresowanych usprawnieniem swojej współpracy z klientami poprzez umożliwienie im zdalnego wprowadzania dokumentów, czy dostęp do systemu raportów.
Zobacz więcej

- Księga Handlowa DGCS System - wersja dla biur rachunkowych
Zobacz więcej


- Kadry i Płace DGCS System - to program płacowo-kadrowy, wspomagający pracę działów rachuby płac zarówno w małych jak i średnich firmach oraz biurach rachunkowych. Ułatwia rejestrowanie danych kadrowych pracownika, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji oraz rozliczanie z ZUS i US. Współpracuje z programem Płatnik. Uwzględnia wymogi zreformowanych przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych i ubezpieczeń zdrowotnych. Importuje podstawowe dane z programu Płatnik, Płace DOS (dGCS S.A.) oraz poprzez plik xls o określonym formacie.
Zobacz więcej


- Kadry i Płace DGCS System - wersja dla biur rachunkowych

Zobacz więcej


- Delegacje DGCS System - to program dla firm w których pracownicy są oddelegowywani do pracy w terenie, wyjeżdżają w delegacje. Ułatwia znacznie pracę firmom zatrudniającym akwizytorów, przedstawicieli handlowych. Jest zgodny z Rozporządzaniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie rozliczania wyjazdów służbowych
Zobacz więcej

- Środki Trwałe DGCS System - to profesjonalny program do obsługi ewidencji środków trwałych oraz dokonywania operacji na środkach trwałych zarówno dla celów podatkowych, jak i bilansowych w firmach o dowolnym profilu działalności oraz w biurach rachunkowych. Posiada zaawansowane i wymagane przepisami prawa funkcje raportowania.
Zobacz więcej


- Środki Trwałe DGCS System - wersja dla biur rachunkowych

Zobacz więcej

 
Pakiety dla firm:
- Mała Firma DGCS System, w skład którego wchodzą następujące moduły: Magazyn, Księga Przychodów i Rozchodów, Ewidencja VAT, Ryczałt, Kadry i Płace, Deklaracje, e-Deklaracje
Zobacz więcej
- Firma DGCS System, w skład którego wchodzą następujące moduły: Magazyn, Księga Handlowa, Ewidencja VAT, Ryczałt, Kadry i Płace, Deklaracje, e-Deklaracje
Zobacz więcej
 
Pakiety dla biur rachunkowych:
- Małe Biuro DGCS System, w skład którego wchodzą następujące moduły: Księga Przychodów i Rozchodów, Deklaracje, e-Deklaracje, Delegacje, Kadry i Płace, Fakturowanie
Zobacz więcej
- Duże Biuro DGCS System, w skład którego wchodzą następujące moduły: Księga Handlowa, Księga Przychodów i Rozchodów, Deklaracje, e-Deklaracje, Delegacje, Kadry i Płace, Fakturowanie
Zobacz więcej