logo   logo

Najnowsze wpisy


Instrukcja generowania i wysyłania plików JPK_V7M i JPK_V7K z programów Księga Przych. i Rozch. PRO i Plus

Instrukcja generowania i wysyłania plików JPK_V7M i JPK_V7K z programów Księga Przych. i Rozch. PRO i Plus

clock 25-11-2020

Instrukcja generowania i wysyłania plików JPK_V7M i JPK_V7K z programów - Księga Przychodów i Rozchodów PRO oraz Księga Przychodów i Rozchodów PRO Plus

Przeczytaj całość


Instrukcja instalacji SQL Server 2008
W przypadku starszych systemów operacyjnych konieczna jest zmiana wersji servera bazy danych SQL, w celu poprawnej obsługi wszystkich funkcji programu Kadry, Płace i ZUS PRO.
Artykuł opisuje sposób generowania i wysyłania pliku JPK VAT z programu Księga Przychodów i Rozchodów PRO, podpisując go certyfikatem kwalifikowanym.

Najpopularniejsze wpisy


Często niejasne i trudne zagadnienie jakim jest korygowanie dokumentów zostało w programach z serii Biznesmen PRO/Podatnik rozwiązane w niezwykle intuicyjny sposób. Wystawienie faktury korygującej jest bardzo łatwe i zajmuje chwilę.
Deklaracje w wersji elektronicznej (e-deklaracje) generowane z programów Kadry, Płace i ZU PRO oraz Księga Przychodów i Rozchodów PRO mogą być obsługiwane za pomocą aktywnych formularzy PDF dostępnych bezpłatnie na stronach Ministerstwa Finansów.
W przypadku awarii komputera lub systemu operacyjnego, na którym zainstalowany jest program z serii Podatnik/Biznesmen PRO istnieje możliwość skopiowania bazy danych i poprawna jej rejestracja na innym, sprawnym komputerze.