logo  
Centrum
Pomocy

Witamy w Centrum Pomocy

Wybierz z poniższej listy tytuł programu, aby wyświetlić artykuły, porady oraz filmy instruktażowe

Biznesmen PRO dGCS System
Fakturowanie PRO Fakturowanie DGCS System
Magazyn i Faktury PRO Magazyn DGCS System
Księga Przychodów i Rozchodów PRO Księga Przychodów i Rozchodów DGCS System
Kadry, Płace i ZUS PRO Księga Handlowa DGCS System
Kadry i Płace DGCS System

Najnowsze wpisy


Wysyłka e-deklaracji w tej formie jest obowiązująca dla deklaracji od roku 2023.
Program DGCS System umożliwia automatyczne księgowanie dokumentów z KSeF.
Sesja oraz interfejsy interaktywne dostarczają narzędzi do m.in. zarządzania poświadczeniami, szybkiej wysyłki faktur czy wyszukiwania i dostępu do faktur. Uwierzytelniona oraz zautoryzowana sesja interaktywna jest podstawą komunikacji interaktywnej.

Najpopularniejsze wpisy


Od 2022 roku każdy przedsiębiorca (osoba fizyczna) prowadzący działalność gospodarczą, zobowiązany jest do składania co miesiąc deklaracji ZUS DRA. Aby uprościć właścicielom firm rozliczanie z ZUS-em, dodaliśmy w programie Ksiega Przychodów i Rozchodów PRO funkcję generowania ZUS DRA. Ponadto przygotowaliśmy instrukcję opisującą proces jej przekazania do ZUS za pomocą aplikacji PUE ZUS oraz podpisania jej profilem zaufanym EPUAP.
Często niejasne i trudne zagadnienie jakim jest korygowanie dokumentów zostało w programach z serii Biznesmen PRO/Podatnik rozwiązane w niezwykle intuicyjny sposób. Wystawienie faktury korygującej jest bardzo łatwe i zajmuje chwilę.
Deklaracje w wersji elektronicznej (e-deklaracje) generowane z programów Kadry, Płace i ZU PRO oraz Księga Przychodów i Rozchodów PRO mogą być obsługiwane za pomocą aktywnych formularzy PDF dostępnych bezpłatnie na stronach Ministerstwa Finansów.