icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Nowość! CRM - Zadania DGCS System - 50% na start


Zastanawiasz się jak pracować sprawniej i lepiej? Słowo klucz to automatyzacja i organizacja działań.

Wypróbuj nasze narzędzie, które realnie ułatwi zarządzanie zadaniami, ludźmi, plikami, ofertowaniem, komunikacją i raportowaniem.

CRM - Zadania, który zadba o to, co dla Twojej firmy ważne.

Myślisz, że CRM - Zadania może tylko ewidencjonować kontakty handlowców z klientami? 
Wykorzystaliśmy 24 lat doświadczenia w budowie oprogramowania, po to aby stworzyć CRM, który realnie przyniesie korzyści nie tylko w dziale sprzedaży ale dla całej Twojej firmy.

CRM - Zadania DGCS System usprawni pracę Twojej firmy i organizację kontaktów z klientami – których chcesz pozyskać i z którymi masz już relacje.

Dzięki CRM - Zadania nie zapomnisz o tym, co dla Twojej firmy ważne, o wykonaniu zadania dla danego klienta, umówionym spotkaniu czy rozmowie telefonicznej. 

Pracuj z klientami w jednym systemie i zawsze aktualnych danych, przygotuj kompleksową ofertę, zarezerwuj towary i wyposażenie niezbędne do realizacji konkretnego zadania. 

Nie jest ważne, ilu masz pracowników, czy masz dział handlowy z prawdziwego zdarzenia czy jednoosobowo realizujesz sprzedaż, aby być krok przed konkurencją bądź perfekcyjnie zorganizowany. 
 
Zacznij budować nowoczesną firmę w oparciu o dobrze zorganizowaną sprzedaż, wszystko w jednym narzędziu!

Pełny opis zakresu funkcjonalnego programu znajduje się TUTAJ

PROMOCJA NA START - 50%

Kup już teraz licencję do modułu CRM -Zadania DGCS SYSTEM 50% taniej, a dodatkowo zyskasz kilka miesięcy ważności licencji.

Szczegóły oferty otrzymasz dzwoniąc pod numer: 625919119

Promocja obowiązuje tylko do 31 sierpnia 2021 roku.

Nie czekaj! Dzwoń już dziś!