icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Zdalna Praca dGCS SYSTEM


Cena netto: 350,00 zł

Zdalna Praca jest oprogramowaniem, umożliwiającym korzystanie z dowolnego programu dGCS Biznesmen poza siedzibą firmy, zainstalowanego na komputerze w firmie. Głównym jej zadaniem jest bezpieczne udostępnienie programów ich użytkownikom i aktualnych danych w każdym miejscu, gdzie mogą być potrzebne. Dedykowany jest firmom, których pracownicy np. pracują w terenie lub w domu i potrzebują mieć dostęp do programu oraz jego bazy danych, zainstalowanych na komputerze w firmie.

Uwaga!!!

Osoba pracująca zdalnie musi znać zdefiniowaną nazwę użytkownika, hasło oraz numer IP komputera (musi być stały), z którym się łączy.

 

Najważniejsze zalety programu Zdalna Praca:


Efektywne uruchamianie wybranych programów na wskazanym komputerze poza firmą np. w domu
Użytkownik zdalny ma dostęp wyłącznie do programu, a nie do zawartości całego komputera. Możesz w pełni korzystać z udostępnionego programu m.in. wystawiać faktury, księgować, obliczać płace, drukować, sporządzać zestawienia.
Uruchomiony zdalnie program wygląda identycznie jakby był otwarty na komputerze w siedzibie firmy
Wystarczy dostęp do internetu (zdalna praca przez internet). Działa równie szybko i sprawnie nawet na łączach o słabej przepustowości, gdy korzysta z niego większa liczba użytkowników. Dodatkową jego zaletą jest prosta instalacja oraz automatyczna aktualizacja.
Pełna kontrola nad danymi
Baza danych jest umieszczona na komputerze w Twojej firmie i to Ty decydujesz komu i jaki program udostępnić zdalnie. Połączenie jest szyfrowane, co czyni je bezpiecznym.
Praca oddziałowa
Udostępnione zdalnie programy mogą być równocześnie uruchamiane przez wielu uprawnionych użytkowników pracujących w centrali, oddziałach lub poza firmą.

Przykłady zastosowań programu Zdalna Praca:

1. Programy handlowo-magazynowe

Handlowiec będąc u klienta może wystawić i wydrukować np. Fakturę VAT za dostarczony towar. Automatycznie aktualizuje się stan towarów na magazynie. Zdalny użytkownik programu ma wgląd w bieżącą sytuację, ma pełny dostęp do danych, dokładnie tak jakby pracował z programem w siedzibie firmy. 
Właściciel firmy/Dyrektor/Kierownik będąc poza firmą np. w delegacji, również może mieć pełny wgląd do programu zainstalowanego na komputerze w siedzibie firmy. Na "żywo" może kontrolować jak kształtuje się sprzedaż lub dostawy towarów, czy zysk ze sprzedaży w danej chwili.  


2. Programy księgowe i kadrowo-płacowe

Możesz księgować dokumenty oraz obliczać płace z dowolnego miejsca na świecie. Drukować każdy dokument, zapisywać je np. w PDF i wysyłać mailem. Twoja praca zdalna zapisuje się na komputerze w firmie.
Jeśli pracujesz dla kilku firm, to możesz księgować np. w domu, a wykonana praca będzie zapisana na komputerze firmy dla której pracujesz. Nie musisz do nich jeździć.
Prowadząc biuro rachunkowe możesz oddelegować pracownika do pracy w siedzibie klienta lub pracować w siedzibie klienta na swoim notebooku.


Cechy systemu:

ekonomiczne rozwiązanie: zdalna praca w sieci,
praca poprzez sieć lokalną, Internet albo łącza dedykowane, również te o niskiej przepustowości,
aplikacja pracuje na firmowym serwerze, zdalny użytkownik ma tylko jej okna,
administrator decyduje, które aplikacje mogą być zdalnie uruchamiane.
Pozwala na uruchomienie przez sieć dowolnej aplikacji Windows. Bez zmiany kodu aplikacji można ją udostępnić zdalnym użytkownikom, zachowując jej oryginalny wygląd oraz sposób pracy.

Udostępniane aplikacje rezydują na centralnym komputerze, gdzie uruchomiony jest serwer Zdalna praca. Zdalni użytkownicy pracujący na komputerach z systemem Windows lub Linux uruchamiają u siebie niewielkiego klienta Zdalna praca (cienki klient) i okna aplikacji z serwera pojawiają się na ich pulpitach, tak jakby pracowali lokalnie. Zdalna praca nie  korzysta z oprogramowania Remote Desktop Services (RDP, dawniej Windows Terminal Services), RemoteApp czy produktów Citrixa (Citrix XenApp). Umożliwia również dostarczenie aplikacji Windows na pulpit Linux - bez konieczności korzystania z oprogramowania Wine HQ. 


Bezpieczeństwo:

Bezpieczna autoryzacja
Autoryzacja użytkowników może być wykonywana przy użyciu mechanizmów systemu Windows lub poprzez serwer Winflector. Autoryzacja przez Windows umożliwia dodatkową kontrolę praw dostępu w aplikacji. Autoryzacja przez serwer Winflector pozwala na logowanie użytkowników nie posiadających kont w domenie Windows umożliwiając jednocześnie wymuszanie silnych haseł oraz blokadę konta po kilku nieudanych próbach.
Szyfrowanie danych
Wszystkie dane przesyłane pomiędzy serwerem a klientem Winflector mogą zostać zaszyfrowane. Do wyboru są dwa algorytmy szyfrowania, aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiedni dla swojej instalacji:
- AES z długością klucza 128 lub 256 bitów,
- 3DES z długością klucza 192 bity.
Udostępnianie wyłącznie wybranych aplikacji
Tylko wybrane przez administratora aplikacje mogą być udostępnione użytkownikom do uruchamiania przez sieć. Taki sposób działania ogranicza możliwość ingerencji użytkownika aplikacji w środowisko serwera. Zazwyczaj nie jest wskazane, aby każdy użytkownik mógł zmieniać i konfigurować środowisko serwera, co może mieć miejsce w przypadku udostępnienia całego pulpitu. Z Winflectorem możliwości użytkownika są ograniczone do tych udostępnianych przez aplikację.

Wymagania systemowe: 
-Windows 10 / 11

-Osoba pracująca zdalnie musi znać zdefiniowaną nazwę użytkownika, hasło oraz numer IP komputera (musi być stały), z którym się łączy.


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Zdalnej pracy kliknij TUTAJ, by przejść do bloga dGCS Biznesmen.

Wersja Cena Zamów
netto brutto
Zdalna Praca dGCS SYSTEM - 1 firma lub 1 biuro rachunkowe / 1 użytkownik 350,00 zł 430,50 zł basket
Wersja Cena Zamów
netto brutto
Wersja Cena Zamów
netto brutto