icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Zadbaj o zabezpieczenie Twojej bazy danych

 

Zabezpiecz swoje dane

Przeglądając różne media napotykamy na publikacje dotyczące zabezpieczania danych w firmach m.in. o tym, że z każdej strony jesteśmy narażeni na ataki hakerów, awarie sprzętu komputerowego i inne przypadki losowe, a co za tym idzie utratę danych i wysokie koszty ich odzyskania.

W natłoku codziennych obowiązków nie zawsze pamiętamy, żeby utworzyć kopię bazy danych co często przysparza nam sporych problemów.

Brak odpowiednich zabezpieczeń prowadzi do przestoju firmy i poważnych konsekwencji finansowych. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy nowoczesne narzędzie, które zminimalizuje ryzyko utraty danych do 99,99%.

Zapewnia go moduł E-Archiwizator PRO, który tworzy i zapisuje kopię całej bazy programów Biznesmen PRO na zewnętrznym bezpiecznym dysku w chmurze Microsoft Azure.

Po zapisane w nim pliki będzie można sięgnąć nawet jeśli sprzęt zostanie skradziony, czy też będzie potrzeba skorzystania z programu przebywając poza firmą.

E-Archiwizator PRO - system archiwizacji baz danych w chmurze

- ochrona zaszyfrowanych danych poza siedzibą firmy, na bezpiecznych serwerach w chmurze Microsoft Azure,

- po zakończeniu pracy z programem jednym kliknięciem decydujesz czy zarchiwizowane pliki bazy danych zapisać na dysku lokalnym Twojego komputera i dodatkowo wysłać je do chmury,

- bezpieczny i szyfrowany transfer ogranicza ewentualne ataki hakerskie,

- szybkie pobranie zarchiwizowanej bazy danych z chmury i podłączenie jej do programu,

- dostępność do zarchiwizowanych plików bez względu na czas i miejsce,

Zabezpiecz dane już od 55 zł rocznie!

Więcej informacji znajdziesz tutaj.