icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Artykuły

Programy dla firm i biur rachunkowych tańsze do 50%

Informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa promocję na zakup programów i pakietów do obsługi firm oraz biur rachunkowych. W dniach: 13.10 - 19.10.2021r. ceny wybranych pełnych wersji programów oraz pakietów obniżone są do 50%.

Nowość! CRM DGCS System - 50% na start

Wprowadziliśmy do sprzedaży nowy moduł CRM, będący doskonałym uzupełnieniem Magazynu/Fakturowania DGCS System o funkcje zarządzania zadaniami, planowania pracy, a także komunikacji pomiędzy wykonawcami.

DGCS System - nowa generacja 21.31

Informujemy, że udostępniona została nowa wersja programu DGCS System - 21.31 r210504. Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy aktywnego abonamentu. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Kadry Płace i ZUS RPO - 9.9.8.52

Informujemy, że udostępniona została nowa wersja programu Kadry Płace i ZUS RPO - 9.9.8.52 Uwaga! Aktualizacja jest płatna dla użytkowników wersji 9.8 i starszych. Po jej zainstalowaniu program będzie wymagać wprowadzenia numeru licencji dla wersji 9.9.x.x.

Kadry, Płace i ZUS PRO 9.7.0.0 - gotowe do pracy w 2020 roku

Udostępniliśmy nową aktualizację programu Kadry, Płace i ZUS PRO w wersji 9.7.0.0, gotową do pracy w 2020 roku. Zawiera niezbędne zmienne finansowe, które umożliwią obliczenie płac za grudzień wypłacanych w styczniu 2020 r., nowe wzory deklaracji PIT, a ponadto przygotowany jest do rozliczania PPK dla kolejnej grupy firm zatrudniających powyżej 50 pracowników.

XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach ​DGCS Open 2019

Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt zaprosić na XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2019 oraz na konferencję DGCS Biznes Forum, które odbędą się w dniu 04.10.2019 r., w Hotelu - Restauracja - "Borowianka".

e-Sprawozdania Finansowe - film instruktażowy

Film instruktażowy obejmuje omówienie nowych wymagań Ministerstwa Finansów w obszarze przesyłania rocznych sprawozdań finansowych oraz przedstawienie obsługi e-Sprawozdań Finansowych w Księdze Handlowej przy użyciu programu DGCS System (etap tworzenia wraz z wysyłką). Dzięki filmowi pewnie, bezpiecznie i zgodnie z wymogami przejdziesz przez wygenerowanie e-Sprawozdań Finansowych. Zdobytą wiedzę z obsługi oprogramowania DGCS System na pewno wykorzystasz do codziennej pracy.

Szkolenie on-line z obsługi "e-Sprawozdań Finansowych"

Klienci, którzy w terminie od 25.02 do 14.03.2019 r. kupią pełną wersję lub aktualizację DGCS System Księga Handlowa lub pakiet dla firm czy biur rachunkowych, który zawiera moduł DGCS System Księga Handlowa otrzymają możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniu on-line z obsługi "e-Sprawozdań Finansowych".

DGCS System - nowa generacja 20.00

Informujemy, że wprowadzamy do sprzedaży nową 20-generację programu DGCS System, która będzie dystrybuowana w modelu abonamentowym, gwarantującym dostęp do wszelkich aktualizacji programu przez 12 miesięcy, w ramach jednej rocznej opłacie.

Ważne zmiany w przepisach dla przedsiębiorców w 2019/2020 r.

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Finansów w II półroczu licznych zmian w prawie podatkowym, przytaczamy te najistotniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy korzystają z oprogramowania DGCS Biznesmen, wg dat ich obowiązywania.