icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Artykuły

PROMOCJA - 50%

W dniach 29.06 - 04.07.2022 r. zachęcamy do skorzystania z 50% rabatu, przy zakupie programów z serii Biznesmen PRO. Oferta specjalna dotyczy zamówień złożonych przez nowych klientów po raz pierwszy na wybrane produkty.

Porady prawnopodatkowe online - nowa usługa

Z dniem 1 marca 2022 r. wprowadziliśmy do oferty nową usługę: "Porady prawnopodatkowe online". Jest ona skierowana do wszystkich firm, które potrzebują porady prawnopodatkowej. Wystarczy, że wypełnisz formularz wyceny a nasi prawnicy udzielą Państwu odpowiedzi.

Nowe Kadry, Płace i ZUS PRO 9.11.4.21 – wersja umożliwiająca stosowanie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 07.01.2022 r.

Największą zmianą w nowej wersji jest wprowadzenie funkcjonalności dotyczącej przedłużenia terminów poboru i przekazania zaliczek na podatek, co wynika z Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 07.01.2022r. Funkcjonalność związana jest z naliczaniem zaliczki na podatek w roku 2022 z tytułu umowy o pracę albo z umowy zlecenia w kwocie przychodu do 12.800 zł. Ponadto wersja ta zawiera cały szereg dalszych zmian związanych zarówno z Polskim Ładem jak i innymi zagadnieniami.

Unijny Pakiet Mobilności 2022 - zmiany w wynagradzaniu kierowców

Od 2 lutego 2022 roku zacznie obowiązywać kolejna część zmian w ramach Pakietu mobilności dla firm transportowych. Kierowcy realizujący przewozy na terenie Unii Europejskiej będą musieli otrzymywać taką samą stawkę wynagrodzenia jaką otrzymuje kierowca kraju, w którym wykonują usługę. Ich pensja będzie odtąd obliczana jak u pracowników delegowanych do pracy za granicę.

Polski Ład w systemach Biznesmen PRO

Z dniem 1 stycznia 2022 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy w ramach ustawy Polski Ład. Zawarte w nim zmiany dotkną wiele obszarów polskiej gospodarki. Sukcesywnie dostosowujemy nasze systemy, aby były one zgodne z nowymi wymaganiami.

DGCS System - nowa generacja 22.

Udostępniona została nowa wersja programu DGCS System - 22. Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy aktywnego abonamentu. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem.

DGCS System - nowa generacja 21.51 r211123

Informujemy, że udostępniona została nowa wersja programu DGCS System - 21.51 r211123 Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy aktywnego abonamentu. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Nowość! CRM - Zadania DGCS System - 50% na start

Wprowadziliśmy do sprzedaży nowy moduł CRM - Zadania, będący doskonałym uzupełnieniem Magazynu/Fakturowania DGCS System o funkcje zarządzania zadaniami, planowania pracy, a także komunikacji pomiędzy wykonawcami.

DGCS System - nowa generacja 21.31

Informujemy, że udostępniona została nowa wersja programu DGCS System - 21.31 r210504. Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy aktywnego abonamentu. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Kadry Płace i ZUS RPO - 9.9.8.52

Informujemy, że udostępniona została nowa wersja programu Kadry Płace i ZUS RPO - 9.9.8.52 Uwaga! Aktualizacja jest płatna dla użytkowników wersji 9.8 i starszych. Po jej zainstalowaniu program będzie wymagać wprowadzenia numeru licencji dla wersji 9.9.x.x.