icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Artykuły

Instrukcja generowania i wysyłania plików JPK_V7M i JPK_V7K z programów - Księga PRO i Plus

Informujemy, że opublikowaliśmy instrukcję generowania i wysyłania plików JPK_V7M i JPK_V7K z programów - Księga Przychodów i Rozchodów PRO oraz Księga Przychodów i Rozchodów PRO Plus.

Nowa wersja DGCS System - 21.00 r200925

Udostępniona została nowa wersja programu DGCS System - 21.00 r200925. Zmiany dotyczą między innymi nowego pliku JPK VAT, a także wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w module Kadry i Płace DGCS System. Aktualizacja ta jest bezpłatna dla posiadaczy aktywnego abonamentu. Dla pozostałych użytkowników wersja jest płatna zgodnie z cennikiem.

Aktualizacja programu Kadry, Płace i ZUS PRO v. 9.8.1.2

Zawiera nowe funkcjonalności m.in. możliwość wprowadzania obecności w zakresie godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy w dniu, tworzenie miesięcznych harmonogramów czasu pracy, uwzględnianie zmian w wysokości wymiaru etatu na urlopy itp. Ponadto znajduje się wiele innych nowych funkcji ułatwiających codzienną pracę z programem.

e-Sprawozdania Finansowe - film instruktażowy

Film instruktażowy obejmuje omówienie nowych wymagań Ministerstwa Finansów w obszarze przesyłania rocznych sprawozdań finansowych oraz przedstawienie obsługi e-Sprawozdań Finansowych w Księdze Handlowej przy użyciu programu DGCS System (etap tworzenia wraz z wysyłką). Dzięki filmowi pewnie, bezpiecznie i zgodnie z wymogami przejdziesz przez wygenerowanie e-Sprawozdań Finansowych. Zdobytą wiedzę z obsługi oprogramowania DGCS System na pewno wykorzystasz do codziennej pracy.

Kadry, Płace i ZUS PRO 9.7.0.0 - gotowe do pracy w 2020 roku

Udostępniliśmy nową aktualizację programu Kadry, Płace i ZUS PRO w wersji 9.7.0.0, gotową do pracy w 2020 roku. Zawiera niezbędne zmienne finansowe, które umożliwią obliczenie płac za grudzień wypłacanych w styczniu 2020 r., nowe wzory deklaracji PIT, a ponadto przygotowany jest do rozliczania PPK dla kolejnej grupy firm zatrudniających powyżej 50 pracowników.

Programy dla firm i biur rachunkowych tańsze o 25%

Informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa promocję na zakup programów do obsługi firm oraz biur rachunkowych. W dniach: 20.11 - 30.11.2019r. ceny wszystkich pełnych wersji programów z serii Biznesmen PRO i dGCS SYSTEM oraz Multi Firma DOS obniżone są o 25%.

Ważne zmiany w przepisach dla przedsiębiorców w 2019/2020 r.

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Finansów w II półroczu licznych zmian w prawie podatkowym, przytaczamy te najistotniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy korzystają z oprogramowania DGCS Biznesmen, wg dat ich obowiązywania.

DGCS System - nowa generacja 20.00

Informujemy, że wprowadzamy do sprzedaży nową 20-generację programu DGCS System, która będzie dystrybuowana w modelu abonamentowym, gwarantującym dostęp do wszelkich aktualizacji programu przez 12 miesięcy, w ramach jednej rocznej opłacie.

XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach ​DGCS Open 2019

Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt zaprosić na XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach DGCS Open 2019 oraz na konferencję DGCS Biznes Forum, które odbędą się w dniu 04.10.2019 r., w Hotelu - Restauracja - "Borowianka".

Aktualizacja programu Kadry, Płace i ZUS PRO v. 9.6.0.1

Zawiera zmiany związane z wejściem w życie od 1 sierpnia 2019 r. nowych przepisów dot. nie pobierania zaliczki na podatek pracownikom, którzy nie ukończyli 26 lat. Ponadto spełnia wymogi ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych oraz wiele nowych funkcji ułatwiających codzienną pracę z programem. Więcej