Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak rozumiem

DGCS System import dokumentów do Magazynu z pliku EPP (EDI++, Subiekt)

Cena netto: 500,00 zł

Moduł dodatkowy do aplikacji DGCS System – Magazyn pozwalający na importowanie danych dokumentu i pozycji faktury z systemów zewnętrznych (dostawców, hurtowni) do DGCS Systemu.

Główne funkcjonalności modułu import dokumentów do Magazynu z pliku EPP (EDI++, Subiekt)

 

Zakres importu Danych:

  • Dane faktury: Przeniesienie podstawowych danych dokumentu: numer dokumentu źródłowego, daty dokumentu, uwagi, waluta i kurs, czy z VAT z netto/brutto.
  • Pozycje dokumentu: Przeniesienie istotnych danych pozycji: indeks, nazwa towaru, towar/usługa, ceny netto i brutto, ilość, stawka VAT. W trakcie importu wyświetlane jest okno edycji pozycji dokumentu dla każdej importowanej pozycji dokumentu. W oknie można skorygować dane pozycji np.: dodać termin przydatności czy zmienić przeznaczenie towaru.
  • Definicje Towarów: Napełnianie kartoteki towarowej danymi z pliku EPP. Do prawidłowego działania plik EPP musi zawierać pełną definicję towarów znajdujących się na dokumencie.

 

 

Wersja Cena Zamów
netto brutto
DGCS System import dokumentów do Magazynu z pliku EPP (EDI++, Subiekt) 500,00 zł 615,00 zł Zamów
Wersja Cena Zamów
netto brutto
DGCS System import dokumentów do Magazynu z pliku EPP (EDI++, Subiekt) 100,00 zł 123,00 zł Zamów

Zadaj pytanie

* pola wymagane