icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Synchronizator z eShop


Najważniejsze możliwości:

  • Konfigurowalna wymiana danych
  • Przenoszenie danych dot. zamówień, klientów, produktów, cenników

Cena netto: 540,00 zł

Synchronizator z eShop

Moduł dodatkowy do programu Magazyn dGCS System pozwalający na synchronizację danych pomiędzy sklepem internetowym eShop a bazą danych programu Magazyn. Pozwala na synchronizację z wieloma sklepami eShop. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu. Dane dotyczące synchronizacji zapisywane są w bazie danych dGCS System lub przed każdym wywołaniem może się pojawić o nie pytanie.

Moduł dodatkowy do programu Magazyn dGCS System pozwalający na synchronizację danych pomiędzy sklepem internetowym eShop a bazą danych programu Magazyn. Pozwala na synchronizację z wieloma sklepami eShop. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu. Dane dotyczące synchronizacji zapisywane są w bazie danych dGCS System lub przed każdym wywołaniem może się pojawić o nie pytanie. Synchronizacja odbywa się na żądanie operatora poprzez wywołanie pojedynczej pozycji z menu aplikacji Magazyn.
 

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

Klienci – dane kupujących z katoteki kontrahentów sklepu eShop przenoszą się do kartoeki kontrahentów bazy dGCS System.

Zamówienia – dane formularzy dostawy zawierające zestawienie zakupionych na aukcjach towarów / usług. Zamówienia ze sklepu eShop pojawiają się w kartotece zamówień. Posiadają dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem.

Definicie Produktów – import produktów ze sklepu eShop do kartoteki towarów w programie magazynowym oraz import definicji towarów z programu dGCS System do kartoteki sklepu

Cennik – import cennika produktów z eShopu do cennika

Wersja Cena Zamów
netto brutto
Synchronizator z eShop (dodatek do programu Magazyn dGCS System) 540,00 zł 664,20 zł basket
Wersja Cena Zamów
netto brutto
Wersja Cena Zamów
netto brutto
Synchronizator z eShop (dodatek do programu Magazyn DGCS System) 540,00 zł 664,20 zł basket